O firmie

                                                                                         
Jesteśmy renomowanym importerem betoniarni, mieszalników do betonu, pomp i pompogruszek, urządzeń do recyklingu betonu, linii technologicznych do produkcji elementów strunobetonowych. Zapewniamy sprawdzone na światowym i polskim rynku produkty najlepszych marek oraz najwyższej jakości podzespoły w przystępnych cenach. Od końca lat 90-tych świadczymy usługi zapewniające nam silną pozycję na rynku, ugruntowaną zaufaniem i zadowoleniem naszych dotychczasowych klientów, popartą referencjami, które znajdą Państwo na dole strony.

W swojej ofercie posiadamy produkty wybranych najlepszych europejskich marek:

– wyspecjalizowany producent pomp do betonu i pompogruszek, dostarczający na światowy rynek corocznie setki maszyn najwyższej jakości. Nowa, otwarta w tym roku, nowoczesna fabryka w okolicach Mediolanu oraz własne biuro konstrukcyjne zapewniają, że pompy do betonu o wysięgach od 21 m do 65 m, pompogruszki o wysięgu do 33 m, pompy wózkowe, pompy gąsienicowe, maszty wieżowe i stacjonarne do pomp wyposażone są w unikalne rozwiązania spełniające wszelkie europejskie standardy. Wśród produktów firmy Sermac znajdują się zarówno najdłuższa w Europie pompa na podwoziu samochodowym o wysięgu 65 m, jak i najdłuższa w Europie pompogruszka o wysięgu 33 m. Pompy i pompogruszki Sermac znakomicie sprawdziły się na polskim rynku. Od 2005 do 2009 r. dostarczyliśmy naszym odbiorcom ponad 120 takich urządzeń.

– mobilna betoniarnia PERFEKT przewożona na trzech standardowych naczepach. Montaż i uruchomienie zajmują jedynie 48 godzin. Betoniarnia dostępna jest w dwóch wersjach, o wydajnościach 90/110 lub 70/90 m3 na godzinę. Betoniarnia spełnia wszelkie warunki innowacyjności. Oferujemy też wersję zimową z mobilną obudową DOLOMITI.

– betoniarnie stacjonarne i łatwoprzestawialne, urządzenia do recyklingu betonu i przesiewacze kruszyw. Recykling, który podbił południową Europę, w Polsce sprawdza się znakomicie, zarówno przy dużych jak i mniejszych węzłach. Tylko w ostatnich miesiącach dostarczyliśmy kilkadziesiąt sztuk dla naszych klientów w całym kraju.

  – najwyższej jakości mieszalniki do produkcji betonu dwuwałowe i planetarne dostępne w pełnym zakresie wydajności. Zastosowana technologia oraz niezawodność sprawiają, że SICOMA & OMG został największym producentem mieszalników do betonu na świecie w 2007 roku. Firma jest właścicielem kilkudziesięciu patentów, prowadzi wyspecjalizowaną produkcję mieszalników do betonu od 1947 r. w zakładach w Perugii. Nasze mieszalniki obsługują najważniejsze budowy w Polsce, między innymi budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

 – silosy na cement cechujące się dużą odpornością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz najwyższą światową jakością. Firma jest poddostawcą dla najbardziej renomowanych na świecie producentów betoniarni.

 – uznany na świecie producent najnowocześniejszych linii technologicznych do produkcji elementów strunobetonowych. Jako jedna z niewielu firm posiada w swojej ofercie zarówno technologię wytłaczarki (extruder), jak również formiarki (slip former), co pozwala na produkcję pełnej gamy produktów za pomocą urządzeń NORDIMPIANTI.

 – najwyższej jakości rurociągi dwuścienne (i nie tylko) do pomp do betonu. Firma Esser-Werke znana jest na całym świecie, wszędzie tam, gdzie pompuje się beton. Solidne, niezawodne, trwałe – takie właśnie są rury niemieckiego producenta. Produkty Esser-Werke polecamy wszystkim tym, którzy lubią czuć się pewnie na placu budowy.

W razie Państwa pytań nasze biuro handlowe chętnie udzieli wszelkich informacji oraz posłuży radą i swoim doświadczeniem. Również na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe i najświeższe wiadomości na temat naszej działalności i oferowanych przez nas produktów.

Referencje od naszych Klientów: