Serwis

Serwis maszyn i betoniarni
serwis
Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu maszyn do produkcji oraz dystrybucji betonu pozwoliło nam na rozbudowanie i wyspecjalizowanie się w naprawach i przeglądach przede wszystkim pomp do betonu i pompogruszek.

Nasz serwis obsługuje maszyny w centrum magazynowo – serwisowym w Lipiu koło Grójca. Dodatkowo świadczy usługi w terenie, na zasadzie dojazdu do klienta. Posiadamy 2 wyposażone wozy serwisowe, dwie fachowe i doświadczone ekipy, które świadczą usługi na terenie całego kraju oraz poza granicami.

Serwisujemy:
Pompy do betonu (marek: Sermac, Cifa, JunJin, Schwing, Putzmeister, Waitzinger, TEKA i inne)
Pompogruszki (marek: Sermac, Cifa, Schwing, Putzmeister, Waitzinger i inne)
Betoniarnie
Recyklingi

Jako podmiot uprawniony przez Transportowy Dozór Techniczny naprawiamy i modernizujemy pompy do betonu i pompogruszki, przeprowadzamy ich inspekcję zgodną z PN-EN 12001, przygotowujemy do objęcia dozorem (TDT). Posiadamy w sprzedaży certyfikowane rurociągi do pomp do betonu i pompogruszek.
Pomagamy w przygotowaniu i rejestracji dokumentacji w oddziałach TDT.
Nasze centrum magazynowo – serwisowe jest miejscem gdzie przeprowadzane są przez TDT badania okresowe i doraźne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Na specjalne życzenie pracujemy w czasie niestandardowym.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami ( +48 501 265 169, serwis@ciepiela.eu) bądź poprzez wypełnienia formularza kontaktowego.

Ciepiela Technology Promotion
Lipie 27, 05-620 Błędów

Warunki gwarancji